Zaloguj
Dlaczego warto się zarejestrować w OPINET.pl?
 - wszystkie własne opinie w panelu administracyjnym

 - możliwość dodania komentarzy do ofert i opinii
 - obserwowanie oferty (np. powiadomienie o nowej opinii) /już wktótce/
 - dostęp do uczestnictwa na forum /już wktótce/

KupBon

Serwis zakupów grupowych, którego myślą przewodnią jest dobra jakość i stała promocja.

FastDeal

To serwis zakupów grupowych, w których nie ma znaczenia minimalna ilość osób kupujących, a oferty charakteryzują się dłuższym czasem trwania.

Groupon

Groupon.pl jest jedną z największych i najbardziej popularnych platform zakupów grupowych. Prezentuje promocyjne oferty zarówno z całej Polski, jak i ponad dwudziestu miast. Oferty w poszczególnych miastach pogrupowane są w bardzo liczne kategorie i podkategorie, np. Uroda & Wellness, Bilety, Usługi, Restauracje, Zdrowie.

Gruper

Gruper.pl to powstały w lutym 2010 roku serwis zakupów grupowych. Jego cechą charakterystyczną jest rozbudowana struktura. Użytkownik może przeglądać interesujące go oferty zniżkowe w 6 głównych kategoriach: Lokalne, Produkty, Podróże, Design, Fashion, Biznes oraz wielu podkategoriach indywidualnych dla każdej zakładki.

Okazik

Okazik.pl to serwis zawierający oferty zakupów grupowych polskich sprzedawców. Codziennie serwis promuje okazję dnia, w wyjątkowo niskiej cenie. Do zakupu dochodzi tylko w sytuacji, gdy osiągnięta zostaje wyznaczona liczba kupujących. W ten sposób serwis zachęca do informowania o ofercie swoich znajomych.

OPINET.pl na Facebook.com