Zaloguj
Home > Serwis > O nas
Dlaczego warto się zarejestrować w OPINET.pl?
 - wszystkie własne opinie w panelu administracyjnym

 - możliwość dodania komentarzy do ofert i opinii
 - obserwowanie oferty (np. powiadomienie o nowej opinii) /już wktótce/
 - dostęp do uczestnictwa na forum /już wktótce/

O nas

OPINET.plSerwis pomaga znaleźć najlepsze i sprawdzone oferty dla poszczególnych serwisów zakupów grupowych. Opinie internautów na temat firm świadczących usługi w takich serwisach pozwolą trafnie wybrać odpowiednią ofertę, której właśnie potrzebujesz. Opinet.pl to serwis, który pomoże Ci znaleźć naprawdę korzystną ofertę zakupów grupowych. Znajdziesz tu opinie osób, które już skorzystały z ofert i dodały w serwisie swoje oceny i komentarze. Pozwól, że opowiemy Ci, jak to działa.


Znalazłeś ofertę zakupów grupowych: obiad w restauracji dla dwóch osób w cenie jednej. Super, czemu nie. Zawsze chciałeś pójść do tej knajpy, ale jakoś nie było okazji. Zaprosisz dziewczynę/żonę, albo pójdziesz z kumplem. Jeśli masz duży apetyt, poradzisz sobie sam. Kupujesz. Od tego momentu Twoja historia może rozwinąć się w dwóch scenariuszach:

1. Obiad się udaje, knajpa super, obsługa miła, jedzenie pycha, warto było skorzystać z oferty. Będziesz tu wracał.

2. Okazuje się, że dla klientów korzystających z oferty zakupów grupowych prowadzona jest odrębna rezerwacja – od poniedziałku do środy od 12.00 do 16.00. Nie dość, że żeby wykorzystać kupon musisz urwać się z pracy, to jeszcze najbliższy wolny termin jest za miesiąc. Na miejscu okazuje się, że Twoja oferta nie obejmuje wszystkich dań w karcie. OK, może to przeoczyłeś w opisanych zasadach. Z tego co możesz wybrać, akurat dziś dostępne są tylko: grillowany filet drobiowy, krem z pomidorów i pieczony dorsz. Mało wyszukane jak na grecką knajpę z podobno regionalnym menu. Do tego cały czas obsługa daje Ci do zrozumienia, że jesteś „klientem z gruponu", więc nie powinieneś się czepiać za taką cenę.

Co robisz w opcji numer 2? Zapewne nie tylko już nie wrócisz do tej restauracji, ale też uprzedzisz się do zakupów grupowych w ogóle i kilka naprawdę dobrych ofert przejdzie Ci koło nosa.

Teraz zastanów się, co by było, gdyby istniał serwis z opiniami na temat różnych ofert zakupów grupowych. Znajdujesz taką ofertę przed zakupem i już wiesz, czy rzeczywiście jest okazją, czy raczej pomyłką, której trzeba unikać. Mamy dobrą wiadomość, taki serwis już jest. Przedstawiamy Ci Opinet.pl

Na Opinet.pl możesz nie tylko znaleźć, ale i sam dodać własną opinię na temat ofert, z których skorzystałeś. Możesz je ocenić i skomentować pod względem:
  - kontaktu ze sprzedawcą,
  - czasu realizacji oferty,
  - zgodności produktu lub usługi z opisem,
  - jakości oferowanych produktów lub usług.

Życzymy tylko udanych zakupów i miłego korzystania z serwisu OPINET.pl.

OPINET.pl na Facebook.com