Zaloguj
Home > Serwis > Nota prawna
Dlaczego warto się zarejestrować w OPINET.pl?
 - wszystkie własne opinie w panelu administracyjnym

 - możliwość dodania komentarzy do ofert i opinii
 - obserwowanie oferty (np. powiadomienie o nowej opinii) /już wktótce/
 - dostęp do uczestnictwa na forum /już wktótce/

Nota prawna


OPINET.pl jest serwisem opinii ofert zakupów grupowych, prezentującym oferty z serwisów portalii grupowych i nie odpowiada za trść oraz realizację poszczególnych ofert. W sprawach związanych z przedstawionymi ofertami takimi jak składanie zamówień, realizacja zamówień oraz płatności za dokonane zakupy, wszelkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do porali zakupów grupowych.

Wszystkie nazwy, loga, marki oraz znaki handlowe są znakami zastrzeżonymi dla ich prawnych właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych.

Publikacje zamieszczone w Serwisie są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie zawartości Serwisu i/lub późniejsza publikacja w innych serwisach internetowych bez pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniona.

Niektóre elementy Serwisu mogą być własnością podmiotów trzecich i chronione są prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Informacje zaprezentowane w Serwisie są dostarczone w zastanej formie, bez żadnych gwarancji.

Żadna informacja zamieszczona w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Pomimo, że Wydawca dokłada wszelkich starań, aby umieszczone w Serwisie informacje były ścisłe i aktualne, Wydawca nie daje gwarancji co do ich zgodności z aktualnym stanem.

Wydawca nie odpowiada na treść zamieszczoną w Serwisie przez innych użytkowników, np. w formie komentarzy czy wpisów na forum.

OPINET.pl na Facebook.com